Ezt a hirdetést archiválták.

Állatorvosi assziszntesi állás

Biatorbágy
4 éve
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egészségügyi munka
Leírás
Főbb feladatok, munkák:
- az állatorvosok munkájának segítése (pl. állatok megfelelő rögzítése)
- beavatkozások, műtétek előkészítése
- műtéti (pl. aneszteziológia) és diagnosztikai (pl. vérvétel) asszisztencia
- adminisztratív feladatok (számlázás, bevételezés)
- kórházban elhelyezett állatok napi ellátása (etetés, ápolás)
- kezelők, műtő, kórtermek, ketrecek, kennelek tisztántartása
- patikai értékesítés
- időpontok egyeztetése (személyesen, telefonon, e-mailen)
- recepciós feladatok (beérkező állatok adatainak felvétele, és megfelelő kezelőbe irányítása)
- tulajdonosokkal, laborokkal való kommunikáció

Elvárások:
- minimum középiskolai végzettség (érettségi)
- tisztaság és rend iránti magas fokú igény
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- kiváló szervezési készség, komplex feladatok átlátása
- kedves, mosolygós attitűd, segítőkész hozzáállás a munkavégzés során
- szakma iránti alázat, megbízhatóság
- pontosság, precizitás, dinamikus munkavégzés, terhelhetőség (fizikai és mentális)
- rugalmas, gyakorlatias, megoldás-orientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- egyészségügyi területen szerzett tapasztalat
- szakmai gyakorlat előny, de nem elvárás
- angol/német nyelvtudás előny, de nem elvárás
- helyi vagy vonzáskerületi lakos
- saját gépjármű

Amit kínálunk:
- állatorvosi rendelőnek készült, világos, modern munkahely, öltözővel (zuhanyzó + konyhasarok)
- professzionális felszereltség (műtő, UH, RTG…)
- munkafolyamatok betanulása majd önálló elvégzése vezető kolléga támogatásával
- szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel támogatása
- versenyképes fizetés (alapbér + teljesítmény alapú)
- hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható cégnél
- vidám, baráti légkör
- összetartó, fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzot a következő e-mail címre várjuk:

Elhelyezkedés
Biatorbágy

Elhelyezkedés
Biatorbágy