Ezt a hirdetést archiválták.

Recepciós állás luxus szépségszalonban

Budapest II. kerület Rózsadomb
1 éve, 2 hónapja

  • Régen frissült
    Budapest II. kerület
    Üdvözlet! 6 órás- nem több munkát keresek- bármilyen normális munka érdekel. Most 149 ezer forintot kapok 6 órás munkáèrt de ha Ön ajánl többet- 1500-1800-200 forintos órabèrrel kérem azonnal hívjon. Köszönöm ha segít: 0620-551-2395...
    • Ügyfélszolgálat - Budapest II. kerület
    1 éve, 9 hónapja
    Budapest II. kerület, Budapest, II. kerület, Budapest, II. kerület
    2. kerületben található sportcentrum új munkatársat keres recepciós/büfés pozícióba. Ha hosszútávra tervezel és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, jelentkezz! Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. Akár pályakezdők jel...
    1 éve, 11 hónapja
  • Régen frissült
    Ügyfélkapcsolati munkatárs
    Budapesti cégünkhöz keresünk részmunkaidőben http://aeden.hu/ Ügyfélkapcsolati munkatársat Pozíció leírása Meglévő és új ügyfelek felkutatása, üzleti lehetőségek kialakítása Gyors és pontos ügyfél kiszolgálás NEM értékesítés, hanem időpont egyeztetés...
    7 éve, 4 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ügyfélszolgálat
Leírás
Tisztelt Érdeklődők!
Budatest II. kerületében (Rózsadomb) újonnan nyíló Luxus szépségszalonunkba keresünk recepciós kolleganőt!
Főbb feladatok:
 A szépségszalonba érkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása.
 Az időpontfoglalások irányítása személyesen, telefonon és emailben.
 Szalonban dolgozó munkatársak koordinálása, segítése
 A szalon szolgáltatásaival és az ott kapható termékekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása és azok ajánlása
 A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív, egyéb feladatok ellátása
 Reklamációkezelés, továbbítás
Amit kínálunk:
-Hosszútávú, megbízható munkalehetőség
-Biztos, versenyképes fizetés
-Fejlődési lehetőség
-Exkluzív munkakörnyezet
-Megbecsülés, pozitív csapatszellem
-Kiszámítható munkaidő
Amit elvárunk:
-Igényes megjelenés
-Jó kommunikációs készség
-Társalgási szintű angol nyelvtudás
-Pozitív, vendégközpontú kedves hozzáállás
-Talpraesett
-Precizitás
-Számítógépes, adminisztratív ismeretek
Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ha magadra ismertél és szeretnél, a csapatunkba dolgozni az alábbi e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével:

Rózsadomb

Rózsadomb