Villanyszerelő karbantartó álláslehetőség

Budapest II. kerület
10 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Villanyszerelő karbantartókat keresünk budapesti munkavégzésre.

Milyen feladatokban számítunk Rád?
– épületvillamossági, gépészeti berendezések időszakos és eseti javítása
– épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása
– meghibásodás esetén, hibakeresés és hibaelhárítása
– napi karbantartási feladatok teljes körű ellátása
– gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése
– kisebb felújítási munkák, általános karbantartói feladatok ellátása
– üzemeltetéshez szükséges anyagok, eszközök, beszerzése, beépítése
– a hibabejelentő rendszer kezelése, eljárás hibajegyekkel kapcsolatban

Mik az elvárásaink?
– villanyszerelői végzettség
– B kategóriás jogosítvány
– épületvillamossági, gépészeti berendezésekben való jártasság
– a legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
– irodaházak, raktárbázisok, kereskedelmi létesítmények üzemeltetésében szerzett gyakorlat
– a nyitott, problémamegoldó gondolkodás
– önálló precíz, munkavégzés
– megbízható, szolgáltató szemléletű fellépés
– felhasználói szintű MS Office

Miért jó velünk dolgozni?
– kiemelkedő alapbér
– stabil munkahely
– béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a csutoras.reka@pannonwork.hu címre, vagy jelentkezz a +36 30/379-6433 telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel

  • +36 30-mutasd