PR és PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozícióba munkatársat keresek

Budapest VI. kerület
7 éve, 7 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Reklám, PR
Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres PR és PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozícióba munkatársat.
Munkavégzés helye: belvárosi head office
Feladatkör:

• A pénzügyi vezető munkájának segítése,napi tranzakciók lebonyolítása,rögzítése,számlázás,pénztár felügyelete

• A cég marketing kommunikációs és PR tevékenységének támogatása

• Részvétel a szervezet kommunikációs filozófiájának ,arculatának kidolgozásában és megvalósításában

• Oktatásszervezői feladatok ellátása

• Kapcsolattartás tanulókkal,kiemelt ügyfelekkel

• Online marketing,közösségi médiában való aktív részvétel(honlap,facebook,instagram,youtube) biztosítása megadott anyagból

• Brand építés támogatása ,a Managing Director operatív és adminisztratív munkájának támogatása
A pozícióhoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú pénzügyi / gazdasági végzettség

• Back office területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

• Folyélony angol nyelvtudás

• Precíz,határozott,empatikus jellem

• Marketing orientált látásmód,önállóság

• Magas fokú,magabiztos pc felhasználói ismeret

• Kiváló szervezőkészség, kifogástalan megjelenés
Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés

• Stabil, kiváló hírnevű brand és vállalat

• Igényes belvárosi iroda

• Kellemes,fiatalos légkör

• Fejlődési,előrelépési lehetőség
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az ftv.paris@hotmail.com címen várjuk!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Schreiber Andrea

  • 3620526-mutasd