Műszerész állás

Budapest X. kerület
7 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
X.kerületi gyógyszergyártással foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat Műszerész munkakörbe.
Feladatok:

- gyártó,- töltő, csomagológépek rendszeres karbantartása;

- hibaelhárító munkák szakszerző elvégzése.
Elvárások:

- érettségi+ mechanikai műszerész;

- gyártás- termelésben szerzett tapasztalat;

- több műszak vállalása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az emke@manpower.hu e-mail címre.
Működési engedélyszámok: 771-2/2005, 769-3/2005

Kapcsolat a hirdetővel

  • 06 30 9-mutasd