Betanított SZÁLLÁSOS álláslehetőség, igényelhető HETI KIFIZETÉSSEL

Budapest Budapest Budapest
1 éve, 2 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Leírás
Betanított szállásos munkalehetőség
HETI KIFIZETÉSSEL! 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!
BÉREMELÉS - INGYENES Szállás - INGYENES étkezés - INGYENES bejárás
Hölgyek, Urak, Pályakezdők figyelem, végzettség NEM szükséges a pozíció betöltéséhez!
Jelentkezésedet az ország bármely pontjáról leadhatod!
AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED:
•2 MŰSZAKOS MUNKALEHETŐSÉG
•MEGEMELT alapbérek
•5 ledolgozott munkanap után ELŐLEG KÉRÉSI lehetőség
•INGYENES SZÁLLÁST biztosítunk Esztergom környéki településeken
•HAVI 4 HAZAUTAZÁST 86 % -BAN TÉRÍTÜNK! Akár MINDEN hétvégén hazautazhatsz, MI TÁMOGATJUK!
•INGYENES MELEG ÉTKEZÉS biztosított minden munkában töltött napon
•Műszakpótlék: 18:00 után +30%
•PLUSZ TERMELÉSI BÓNUSZ-mellyel akár 80.000 Ft is megkereshető
•PRÓBAIDŐ után, CAFETERIA juttatásban részesülsz, mely SZÉP KÁRTYÁRA kerül utalásra
•KEDVEZMÉNYEK különböző éttermekbe, patikákba, bankokba
•INGYNESEN részt vehetsz angol nyelvű tanfolyamon
•Részesülhetsz KEDVEZMÉNYES autóvásárlási lehetőségben

MILYEN FELADATAID LESZNEK:
o KÖNNYEN megtanulható munkafolyamatok, melyek BETANULÁSÁBAN SEGÍTÜNK
o EGYSZERŰ szerelési feladatok ellátása
o Alkatrészek BEILLESZTÉSE az autó vázába
o KÉZI ÉS GÉPI összeszerelés
o SZÍNES KÁBELEKKEL való munkavégzés

MIT KÉRÜNK TŐLED:
• Legyen benned DOLGOZNI AKARÁS
• Tervezz velünk HOSSZÚ TÁVON, MI ÍGY SZÁMOLUNK VELED
• 2 műszakos munkarend vállalása
• 8 általános iskolai végzettség
• RENDELKEZZ jó fizikummal, állóképességgel
• KIVÁLÓ SZÍNLÁTÁS – felvétel során CSAK ennyi a feltétel

ELŐNY:
• Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat ELŐNY – DE NEM FELTÉTEL!
• Autóipari végzettség ELŐNY – DE NEM FELTÉTEL!

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Kapcsolat a hirdetővel
  • Delego Kft.

  • 0619997-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

Budapest
Budapest