Építészmérnök Állás ( pályakezdő is jelentkezhet )

Budapest
7 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Leírás
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK
( pályakezdő jelentkezését is várjuk )

Budapesti Cég IV. Kerületi irodájába Építészmérnök pozícióban állást hirdet:
Építészmérnök feladatai:
Terv értkékesítés
Építész tervek készítése
Engedélyeztetés
Ügyfelekkel történő egyeztetés, kapcsollatartás
Terv adaptálás ( Típustervek )

Építészmérnök szembeni elvárások:
Kamarai tagság

Előny, de nem feltétel:
Tervező programok ismerete
Aláírási jogosultság
Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit Cégünk kínál Önnek:
Versenyképes fix jövedelem
+ Motivácciós bonus rendszer - kiegészítő jutalékok
Családias munkakörnyezet

Cégünk dinamikusan fejlődik, amely köszönhető a fiatalos szemléletmódnak és a jó hangulatú munkakörnyezetnek (humorérzék elengedhetetlen)
Akár friss diplomás, pályakezdő, akár már nyugdíjas kollégákat is szívesen látunk a csapatunkban.

Mottónk
Célunk egy irányba vezet, együtt, egymásért dolgozunk.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levél kíséretével az alábbi e-mail címre: wisolmax@gmail.com

Bízunk benne, hogy hamarosan csapatunk új tagjaként üdvözölhetjük/ üdvözölhetünk!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Wisol

  • 0670-94-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest