Ezt a hirdetést archiválták.

Értékesítő álláslehetőség

Budapest
3 éve, 6 hónapja

  • Régen frissült
    Budapest VI. kerület
    Dinamikusan fejlődő, lendületes csapatunkba keresünk üzletkötő-értékesítő munkatársakat, Budapesten! Lehetsz pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező! Ha felkeltettük az álláslehetőség iránti figyelmüket ne habozzon, írjon az e-mail címünkre csdorina2...

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
Leírás
Solar Broker Kft.
A lakosság napelem szolgáltatója

100%-ban magyar tulajdonú, napelemes rendszerek kivitelezésével és forgalmazásával foglalkozó, őrbottyáni központú vállalat a megnövekedett ügyfél igények miatt új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Értékesítő
Feladatok:
• Lakossági ügyfelek részére történő értékesítés
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Ajánlatok készítése
• Adminisztrációs feladatok elvégzése
• Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások:
• Termékértékesítésben szerzett tapasztalat
• Műszaki affinitás/érdeklődés
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Céges gépjármű és mobiltelefon
• Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, fiatalos csapat

Az ország egész területéről várjuk a jelentkezőket.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Értékesítő” jeligével küldje el az
[------] e-mail címre.
További információ: [------]

Elhelyezkedés
Budapest

Elhelyezkedés
Budapest