Ezt a hirdetést archiválták.

Létesítménymenedzser pozícióba munkatársat keresünk Budapestre!

Budapest
2 éve, 10 hónapja

  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel létesítménymenedzser munkakörbe munkatársat keresünk!

Feladatok:

A cég által üzemeltetett létesítmények teljes körű kezelése.

Közreműködés az üzemeltetési/karbantartási terv elkészítésében, elemzések, költségtervezések készítése.

Munkatársak tevékenységének irányítása, alvállalkozók felügyelete.

Hibaelhárítási, karbantartási, üzemeltetési, beruházási, felújítási feladatok menedzselése.

Ingatlan felújítási projektek üzemeltetői támogatása.

Üzemeltetéshez kapcsolódó költségszámlák ellenőrzése.

Elvárások:

Szakirányú gépész- vagy villamosmérnök végzettség.

Legalább 2 év szakmai és vezetői tapasztalat.

Precizitás, vezető és kommunikációs készség.

B kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

Épületüzemeltetési területen szerzett tapasztalat.

Épület-felügyeleti rendszerek ismerete

AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

Vállalat

Stabil nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör, modern környezet

Kihívást jelentő projektmunkák

Karrier

Képzési és tréning lehetőségek

Kulcsmunkatársi Program

Előrelépési lehetőség

Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.

Bérezés és juttatások

Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás

Piacképes jövedelem

Széles körű béren kívüli juttatási csomag

Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Amennyiben jelentkezni szeretne a meghirdetett állásra kérem küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: [------]

A tárgyba kérem tüntessen fel jelentkezés Létesítménymenedzser pozícióra!

További információkért a következő telefonszámon tud érdeklődni: [------].

Kérem az alábbi telefonszámon Hétfőtől-Csütörtökig 09:00 és 17:00 óra között, illetve pénteken: 09:00 és 15:00 óra között keressen.

Elhelyezkedés
Budapest

Elhelyezkedés
Budapest