Recepcios allas a gyonyoru Cipruson

Budapest
4 éve, 7 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállodai, idegenforgalmi munka
Leírás
Recepcios allas Cipruson

Napi feladatok:

Vendegek fogadasa, be-ki csekkolas intizese
Telefonhivasokra valaszolni
Vendegpanaszokra reagalni

Elvarasok:
Targyalokepes angol nyelvtudas
Minden tovabbi nyelv (foleg orosz vagy nemet) plusz
Relevans tapasztalat
Osszeszedett, kedves es udvarias szemelyiseg
Kepes bonyolult vendegek kezelesere
Terhelheto es turelmes jo humorerzekkel
Felhasznaloi szintu szamitogepes ismeretek

Munkaorak szama:​ 8​/9 hora per nap

Tovabbi juttatasok: Szallas (maximum 2 fo egy szobaban) a hotelen belul. Fizetett tarsadalombiztositas es 3x etkezes, tarsadalombiztositast, szezon vegen pedig repulojegy teritest biztositunk 200 Euroig.

Jelentkezni lehet fenykepes, angol nyelvu oneletrajzzal
????HR@SUNSEAFUN.COM????

Kapcsolat a hirdetővel
  • Diana Sunseafun

Elhelyezkedés
Budapest