Targoncavezető - Dunakiliti

Dunakiliti
1 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Leírás
Téged Keresünk? Targoncavezető munkakörben
Csatlakozz Te is a RUDOLPH csapatához!

Azonnali munkakezdéssel

Munkavégzés helye: Dunakiliti

Amit kínálunk:
• azonnali munkakezdés,
• teljes munkaidős foglalkoztatás, 3 műszakos munkarend, túlóra lehetőség,
• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,
• juttatások: mozgóbér, cafetéria,13. havi fizetés, lojalitási bónusz,
belépési bónusz
• dolgozói kedvezmények,
• munkába járás térítése.
• ingyenes szállás biztosított.

Feladatok:
• kamion szedés és rakás,
• raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása,
• kézi anyagmozgatás,
• leltározásban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• OKJ Targoncavezető jogosítvány (géptípusok: 3324, 3313, 3312),
• targoncavezetői tapasztalat,
• erkölcsi bizonyítvány.

Ha felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot a feltüntetett e-mail címre. További információ a +36 70 339-6662

Kapcsolat a hirdetővel
  • Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.

  • +367033-mutasd

Elhelyezkedés
Dunakiliti

Elhelyezkedés
Dunakiliti