Ezt a hirdetést archiválták.

Szalonvezető állás

Eger
1 éve, 10 hónapja

  • Régen frissült
    Szépségszalon Vezetői Pozíció
    Eger, Eger, Dr. Nagy János utca 8.
    Kedves Érdeklődő! A Kleopátra Szépségszalonok több mint 20 éves múlttal, országszerte 6 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendel...
    • Egyéb munka - Eger
    5 hónapja, 2 hete

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
A jelentkezőket kérjük kitölteni a kérdőívet, különben nem tudjuk elfogadni a jelentkezést:

Kleopátra Szépségszalonok több mint 20 éves múlttal, országszerte 7 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendelkező vállalkozás. Mivel tudjuk, hogy Vendégeink szépségápolásra fordítható ideje korlátozott, az általunk nyújtott szolgáltatások szorosan összekapcsolódnak annak érdekében, hogy Vendégeink a lehető legrövidebb időn belül tudják azokat igénybe venni. Legfőbb célunk, hogy rugalmasan és kedvező áron szolgáljuk ki Vendégeinket kellemes, megnyugtató környezetben, jó hangulatban.

Egri Szépségszalonunkba keresünk!

Szalonvezető munkatársat (alvállalkozói vagy alkalmazotti jogviszonyban)

Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:
• A szépségszalon vezetése és a hatékony működés koordinálása
• Bevételi terv teljesítése
• Szalon szabályzat szerinti működtetése
• Szolgáltatások, termékek, utalványok, bérletek értékesítése
• Kollégák kapacitás kihasználtságának növelése
• Hatékony munkaidő beosztás szervezése
• Munkaerő és bérgazdálkodás
• Higiéniai előírások betartása
• Leltározás és készlet beszerzés levezénylése
• Új kollégák beintegrálásába való részvétel
• Feladatok elvégzésének ellenőrzése, a belső szabályzatok betartása és betartatása
• Nyitások és zárások ellenőrzése
• Vendégek fogadása, fizettetés, szolgáltatások kínálása
• A Kleopátra Szépségszalon küldetése szerint a vendégek kiszolgálása
Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:
• Vezetői és recepciós tapasztalat
• Folyamatszemlélet, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
• Felelősségteljes önálló, precíz, pontos és minőségi munkavégzés, és annak ellenőrzése
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba
• Értékesítési tapasztalat
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Vezetői tapasztalat 5-10 fő
• Felelősség vállalás a pénz és értékkezelésért

Elhelyezkedés
Eger

Elhelyezkedés
Eger