Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Nemzetközi tehergépjármű sofőr ÁLLÁS lehetőség

Göd Göd Göd
3 éve, 4 hónapja


Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-4555629
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Leírás
30 éve, nemzetközi árufuvarozással foglalkozó csapatunkba gyakorlott és kezdő gépkocsivezetők jelentkezését várjuk 7,5 tonnás valamint 12 tonnás Mercedes ATEGO gépjárműre.

Célországok: Anglia,Spanyolország, Portugália, Olaszország
Főbb profil: Ruházati cikk fuvarozása
Amit kínálunk:
-stabil háttér
-import-export /magyarországról induló és ide érkező /
-munkarend egyéni megállapodás szerint
- bérezés: alap bér megegyezés szerint + napidíj

elvárásaink:
-C,E kategóriás jogosítvány
-GKI vizsga ,PAV, -digitális járművezetői kártya

-561/2006EK betartása

Jelentkezés az állásajánlatra információ és jelentkezés: Csonka István : +36 30 9 421 563

Kapcsolat a hirdetővel
  • Rotáció Kft.

  • +36 30-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.


Elhelyezkedés
Göd

Göd
Göd


Hasonló hirdetések

  • Régen frissült
    Logisztikai munkakörbe keresünk dolgozókat
    Göd
    Acélipari nagyvállalat fiatalos csapatába keresünk megbízható munkavállalókat! Szállítmányozási ügyintéző Feladatok: - Rakodás felügyelése - Adminisztráció - Címkézés - Számítógép használat Logisztikai munkatárs Feladatok: - Címkézés - Adminisztráció...
    • Szállítmányozás, Logisztika - Göd
    4 éve, 3 hónapja
 
Kapcsolat a hirdetővel
  • Rotáció Kft.

  • +36 30-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.
Elhelyezkedés
Göd

Göd
Göd