Ezt a hirdetést archiválták.

Projekt mérnök álláslehetőség Jászárokszálláson

Jászárokszállás
2 éve, 7 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Projekt mérnök

Feladatok:
-Főként kialakított gyártó folyamatok, gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi telephelyekre
-Részvétel az új gyártósorok kialakításában, optimalizálásában
-Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean, stb.) vezetése
-Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:
-Felsőfokú műszaki végzettség
-Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat (elsősorban projektmérnök, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök pozícióban)
-Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
-Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
-Gyakorlatias beállítottság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
-Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
-Fiatalos, lendületes csapat
-Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
-Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászárokszállás (Gyöngyös, Hatvan, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Projektmérnök” jeligével juttassa el az [------] e-mail címre. További információ: [------]