Ezt a hirdetést archiválták.

Szériatámogató mérnök álláslehetőség Jászberény

Jászberény
2 hónapja, 2 hete

Hasonló hirdetések

  • Jászberény
    Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére: Technológus Feladatok: - Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési ter...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Jászberény
    3 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
Szériatámogató mérnök
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:
- Termelés támogatása műszaki oldalról
- Műszaki technológia irányítása és fejlesztése
- Kapcsolattartás a magyar és a német társosztályokkal
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki szakirány)
- Német és/vagy angol nyelv társalgás szintű ismerete szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
- Méréstechnikai alapismeretek
- Jártasság termék bevezetésében és áthelyezésében
- Közép-és hosszú távú képzés vállalása
- Gyártásirányítási rendszer és minőségbiztosítási rendszer ismerete
Amit kínálunk:
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Jászberény
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát
„Szériatámogató mérnök” jeligével juttassa el az [------] e-mail címre.
További információ: [------]

Elhelyezkedés
Jászberény

Elhelyezkedés
Jászberény