Villamos karbantartó álláslehetőség Jászberény

Jászberény
1 hete, 2 napja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Villamos karbantartó

Feladatok:
- Termelő és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása
- Hibaelhárítás
Elvárások:
- Villanyszerelő, vagy erősáramú végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Jászberény
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Villamos karbantartó” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/1939 000

Elhelyezkedés
Jászberény