ápolói állás

Kistarcsa Kistarcsa, Semmelweis tér 1
1 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egészségügyi munka
Leírás
ÁLLÁSAJÁNLAT: DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata, amely Magyarországon orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével, országos dialízishálózatában pedig vesebetegek ellátásával foglalkozik. A cég 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Kistarcsai dialízisközpontunkba keresünk OKJ-ápoló végzettséggel rendelkező

ÁPOLÓKAT

A munkakörhöz tartozó feladatok:

 Dialíziskezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
 A dialíziskezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
 Orvosi viziteken részvétel, segédkezés a betegek vizsgálatánál
 Betegek egészségnevelése
 Egyéb, az ápolási területtel kapcsolatos általános feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

 Középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 54, Ápoló 55)

 Empátia, türelem

 Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség

 Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés

 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

 Dializáló ápolói gyakorlat, nephrologiai szakápolói végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

 Versenyképes fizetés

 2 évente automatikus bérfokozat-emelkedés (az alapvető béremelésen felül)
Külön feladatok lehetősége többletkeresetért

 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap

 Szakmai továbbképzés sikeres elvégzése esetén jelentős alapbéremelés

 Tudományos munka, konferenciákon való részvételi lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

B. Braun 14. számú dialízisközpontja, 2143 Kistarcsa, Semmelweis tér 1.

Fényképes önéletrajzot a judit.akucs@bbraun.com email címre várjuk,
Kérdés esetén az érdeklődők Akucs Judit vezetõápolóhoz fordulhatnak:
+ 36 30 405 3990

Kapcsolat a hirdetővel
  • Akucs Judit

  • 06 30 4-mutasd

Elhelyezkedés
Kistarcsa

Kistarcsa, Semmelweis tér 1

Elhelyezkedés
Kistarcsa