Gépészmérnöki állás

Komárom Ács
5 éve, 11 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Leírás
Nyitott pozíciók
Gépészmérnök (2fő)
Ezalatt értendő: közüzemi csövek, HVAC rendszer ismerete, Tűzvédelmi munkák

Elvárások
Társalgási –és dokumentációs szintű angol nyelvtudás
Legalább 7-10 év egybefüggő munkatapasztalat
Nyitott, szorgalmas, szenvedélyes munkavégzés, felelősségteljesség,  pontosság
előny: gépészmérnöki bizonyítvány

Feladatok
Technikai ellenőrzés
-          munkaellenőrzés, anyagok rajzolása és szabályozása, standart tervezése
-          összes engedélyek támogatása és engedélyezése
-          irányítani, ellenőrizni a végrehajtásokat és a beépített rajzokat
-          követni és ellenőrizni a technikai eljárásokat
-          részletes ellenőrzése a munkának a tervek szerint és a magyar szabályoknak megfelelően
Helyi vezetés
-          felügyelni a mechanikai munkálatokat
-          felügyelni és biztosítani a végrehajtott munkákat a tervek és az előírások szerint
-          támogatni a főnök időbeosztását és nyomon követni a felülvizsgálatot
-          munkai beosztás táblázatokban, időbeosztás, napi – és heti jelentés, munka rendelés, levelezés
-          kalkulálni a mennyiségekkel a munkában és számlák ellenőrzése és áttekinthetősége
Személyes ellenőrzés
-          összes kötelező teszt minőségi kivitelezése
-          minőségi munka ellenőrzése és vizsgálata a fizikai minőségi bizonyítvány, útlevél
Alvállalkozók összehangolása
-          találkozó az alvállalkozókkal
-          jó kommunikációs kapcsolattartás az alvállalkozókkal
-          dokumentumok küldése és érkezése vagy információk az alvállalkozóktól, alvállalkozóknak
-          kommunikáció a művezetővel és a menedzserekkel
Továbbiak
-          napirendek fordítása és időtöltés az ügyfelekkel és más vállalkozókkal
-          összes magyar dokumentum fordítása angol nyelvre
-          kóreai menedzser támogatása
Amit kínálunk
-          törvény szerinti munkavégzés
-          magas versenyképes fizetés elérése
-          munkahely: Komárom Ipari Park
-          más egyéni feltételek vagy követelmények megvitatása
-          előnyt jelent a kóreai nyelv ismerete
Jelentkezés: angol önéletrajz

Kapcsolat a hirdetővel
  • Hyndai Engineering Co., Ltd.

Elhelyezkedés
Komárom

Ács

Elhelyezkedés
Komárom

Ács