Ezt a hirdetést archiválták.

Projekt mérnök állás

Komárom
3 éve, 7 hónapja

  • Régen frissült
    Komárom, Ács
    Nyitott pozíciók Gépészmérnök (2fő) Ezalatt értendő: közüzemi csövek, HVAC rendszer ismerete, Tűzvédelmi munkák Elvárások Társalgási –és dokumentációs szintű angol nyelvtudás Legalább 7-10 év egybefüggő munkatapasztalat Nyitott, szorgalmas, szenvedél...
    • Mérnöki munka, Építészet - Komárom
    5 éve, 11 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
Leírás
Feladatok:

• A vevői igényeket és a belső előírásokat figyelembe véve készítse elő, hajtsa végre a projectek bevezetését, és adja át a termelésnek
• Az új projektek során szükséges gép, szerszám, kiegészítő berendezés, létszám meghatározása az összes illetékes osztály bevonásával, ezen igények időbeni jelzése a vezetés felé
• Szerszámátvételek, transzferek lebonyolítása, s ezek megfelelő dokumentálása
• Rendszeres jelentéseket kell készítenie a projectek állásáról
• Folyamatos kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, vevői megbeszéléseken való részvétel
• Megbeszélések kezdeményezése a projekt kidolgozásához szükséges munkatársakkal, ezen megbeszélések dokumentálása, akciók, felelősök, határidők meghatározása
• A már termelésben lévő projektekre költségcsökkentő programok kidolgozása, jövedelmezőség javítása
• Szükséges jelentések, riportok határidőre történő elkészítése

Elvárások:

- BSC diploma
- 3-5 év tapasztalat hasonló területen
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs készség

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az [------] email címen lehet.

Elhelyezkedés
Komárom

Elhelyezkedés
Komárom