Ezt a hirdetést archiválták.

Gyártáselőkészítő technikus pozíció Mernye

Mernye
5 éve, 4 hónapja

  • Régen frissült
    Operátorokat keresünk Somogy megyébe!
    Mernye
    CNC operátorokat keresünk Somogy megyébe. Munkavégzés helye: Somogybabod vagy Mernye Feladatok: -gyártási feladatok végzése CNC-eszterga és CNC-megmunkáló gépeken -egyszerűbb gyártási átállások vagy beállások készítése Elvárások: -középfokú műszaki v...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Mernye
    1 éve, 5 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Folyamatosan fejlődő gépgyártó partnercégünk részére munkavállalót keresünk.

Gyártás-előkészítő technikus

Feladatok
Rendelések anyagszükségletének kiszámítás, adatszolgáltatás a beszerzési igény meghatározásához
Szükség esetén a megrendelő által biztosított rajzdokumentáció konvertálása a megfelelő formátumba
A lézervágáshoz szükséges dokumentumok, programok, anyagok és eszközök biztosítása
A lézervágó gyártásütemezése, a munka megszervezése elindítása, gyártási dokumentáció folyamatos vezetésének ellenőrzése
A nem megfelelő termékek javításának szakmai felügyelete
Adatszolgáltatás az árajánlatok elkészítéséhez
A termékek készültségi fokának naprakész ismerete
Solid Edge szoftver kezelése (program betanulásában segítséget nyújt a vállalat)
Elvárások
Releváns szakmai tapasztalat
Műszaki ismeretek
Legalább technikusi végzettség
Számítógépes ismeretek (AUTOCAD, Solid Edge)
Pontos, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Előnyök
Több éves szakmai tapasztalat
Munkaidő
Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről:
Folyamatosan fejlődő,növekvő gépgyártó vállalat, ahol megbecsülik a munkavállalót és hosszú távon számítanak munkájára, személyre szabott képzésekkel támogatják a munkavállalót.
Amit kínálunk:
Hosszú távú munkavégzési lehetőség egy folyamatosan bővülő, növekvő vállalatnál
Fejlődési lehetőségek
Folyamatos innováció
Versenyképes bérezés
Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig
Jelentkezni önéletrajz csatolásával a lenti e-mail címen
Pannon-Work
Tel: [------] | e-mail:

Elhelyezkedés
Mernye

Elhelyezkedés
Mernye