Ez a hirdetés több mint 3 hónapja frissült utoljára. Lehet, hogy már nem aktuális információkat tartalmaz.

Könyvelői rész munkaidős állás

Mór Mór
2 éve, 8 hónapja


Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-6945306
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Könyvelés, Pénzügy
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Leírás
Móri könyvelő iroda keres rész munkaidőben (heti 20 órában), szakirányú végzettséggel gyakorlott könyvelőt.

Feladatok: Egyéni és társas vállalkozások teljes körű könyvelése, adóbevallások, jelentések, beszámolók összeállítása, elkészítése. Elvárás: könyvelői végzettség, szakmai tapasztalat, önálló, precíz, pontos munkavégzés.

Önéletrajzokat a megadott Email címre várjuk, bérigény megjelölésével.
irodajelentkezes@freemail.hu

Kapcsolat a hirdetővel
  • Könyvelő iroda

  • 0620927-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.


Elhelyezkedés
Mór

Mór


Hasonló hirdetések

  • Régen frissült
    Mór
    A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. móri megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Pénzügyi/számviteli munkatárs Feladatok: • Külföldi és belföldi számlák könyvelése, bevételezés, kontírozás, házi pénztár kezelése, banki utaláso...
    • Könyvelés, Pénzügy - Mór
    2 éve, 3 hónapja
  • Régen frissült
    Mór
    Könyvelőiroda mérlegképes könyvelőt keres. Főbb feladatok: cégek teljeskörű önálló könyvelése, adóbevallások, beszámolók készítése, bérszámfejtés. Álláshoz tartozó elvárások: legalább 3 éves szakmai tapasztalat, szakmai elhivatottság és nyitottság a ...
    • Könyvelés, Pénzügy - Mór
    3 éve, 1 hónapja
 
Kapcsolat a hirdetővel
  • Könyvelő iroda

  • 0620927-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.
Elhelyezkedés
Mór

Mór