Ezt a hirdetést archiválták.

Beszerző állás Polgár

Polgár Polgár Polgár
2 éve, 8 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Polgári telephelyű cégünk 2011-ben alakult, 1 évtizedes tapasztalattal rendelkezünk napelemes rendszerek, erős és gyengeáramú ipari továbbá légtechnikai rendszerek villamos kivitelezése területén.

Feladatok:
- a projektek anyagellátásának napi szintű biztosítása (anyag diszponálás, határidők, mennyiségek és árak figyelemmel kísérése)
- segédanyag, karbantartási anyag igények kezelése és beszerzése
- kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, új beszerzési források felkutatása
- árajánlatok kezelése, kiértékelése
- nyilvántartások vezetése
- Naturasoft raktárprogramban bevételezések, kiadások rögzítése, nyomon követése
- a projektekhez felhasznált anyagokról kimutatások készítése
készletek figyelése, optimalizálása

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- agilis személyiség, aki szeret csapatban dolgozni, de tevékenységét önállóan és felelősségteljesen végzi
- strukturált, logikus gondolkodás, rendszerszemlélet, pontos munkavégzés
stressztűrő képesség, magas szintű terhelhetőség
- magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Naturasoft raktárprogram használatában szerzett tapasztalat
- villanyszerelési anyagok, illetve napelem rendszerek ismerete
- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség
- fiatalos csapat
- változatos, dinamikus munkalehetőség
- képzések
- előrelépési lehetőség

Bérezés:
- Bérigény megjelölése az önéletrajzon.
- Fizetés minden hónap 10-ig banki átutalással.
- Törvényben előírt fizetett szabadság és fizetett ünnepek alkalmazása.

Elhelyezkedés
Polgár

Polgár
Polgár

Elhelyezkedés
Polgár

Polgár
Polgár