Ezt a hirdetést archiválták.

Takarító állás

Sződliget
1 hónapja, 3 hete

Hasonló hirdetések

  • Ápoló-gondozó állás SZADA
    Szada
    Aranyhegy Idősek Otthona Szada intézményébe keresünk ápolókat, szociális gondozókat időss személyek ápolására . (2111 Szada, Kisfaludy utca 4.) Az intézményben lakó ellátottak testi-lelki gondozása, részt vesz az ellátottak személyi higiénéjének bizt...
    • Egyéb munka - Szada
    2 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Egyéb munka
Viktor Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet TAKARÍTÓ munkakör betöltésére határozatlan és határozott időre.

Főbb feladatok:
Szociális intézményünkben a takarítói feladatok ellátása.

Elvárások:
-8 általános,
-3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
-végzettséget igazoló dokumentumok másolata.

Jelentkezni lehet:

Juttatások:
· utazási költségtérítés,
· munkahelyi meleg étkezés biztosítása kedvezményes áron

Elhelyezkedés
Sződliget

Elhelyezkedés
Sződliget