Minőségellenőri állás Székesfehérváron

Székesfehérvár
3 éve, 2 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Leírás
Főbb feladatok:

• Könnyű fizikai munka
• Alkatrészek vizuális ellenőrzése
• Utómunkálatok elvégzése

Elvárások:

• Precíz, pontos munkavégzés
• Rugalmasság
• Folyamatos műszakrend vállalása (3 műszak, 8 óra)

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Azonnali kezdés, határozatlan idejű munkaszerződés
• Folyamatos munkarend (műszakpótlékok)
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Teljesítmény bónusz
• Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a szep@sikerpalyazat.hu e-mail címre.

Kapcsolat a hirdetővel
  • 4N Consulting Kft.