szakács állás - határozatlan időre

Sződliget
1 napja, 10 órája
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Viktor Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye intézményébe a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet SZAKÁCS (határozott időre) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:
Szociális intézményünkben a napi szakács feladatok ellátása.

Elvárások:
-szakács végzettség,
-büntetlen előélet,
-orvosi egészségügyi alkalmasság.

Elvárt kompetenciák:
- megbízhatóság,
- rugalmasság.

Jelentkezni lehet:
- e-mail: humanpolitika@pmveszi.hu

Juttatások:
· utazási költségtérítés,
· kedvezményes étkezési lehetőség.

Kapcsolat a hirdetővel
  • VISZIPV

Elhelyezkedés
Sződliget