Épületbádogos állás Liechtensteinban és Svájcban kiemelkedő bérezéssel

Tatabánya 4470 Enns, Gürtlerstraße 19.
4 éve, 1 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
A liechtenstein-i székhelyű ländlejobs (A Trummer céggel együttműködve) azonnali kezdéssel keres

épületbásogosokat – több éves szakmai tapasztalattal
Munkavégzés helye: Liechtenstein és kelet-Svájc

Feladatok:
• Hőszigetelés és tömítés
• Vapor zárórétegek készítése
• Általános renoválás és felújítás
• Általános épületbádogos feladatok
• Bitumenes tömítések (PBD) készítése
• Műanyag vízszigetelő membránok (PVC, TPO, EPDM) feldolgozása/bedolgozása

Elvárások:
• Releváns szakmai végzettség
• Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat ezen a szakterületen
• Tiszta és precíz munkavégzés
• JÓ NÉMET NYELVTUDÁS!!! (Az interjúk is német nyelven zajlanak!)
• Utazási hajlandóság
• B kategóriás jogosítvány és gépjármű előny
• Hajlandóság önállóan és csapatban való munkavégzésre egyaránt
• EU-/EWR állampolgárság

Amit kínálunk:
• Liechtenstein-i bejelentés
• Teljesítményalapú díjazás
• Hosszútávú fejlődési kilátások a cégcsoporton belül
• Kiemelkedő fizetés bruttó 32 CHF/órától, ez természetesen végzettségtől és tapasztalattól függően válzothat
• fizetett ünnepnapok és fizetett szabadság
• Túlóralehetőség

A szállásfoglalásban a cég segít!

Amit a jelentkezésnek tartalmaznia kell:
- Német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz
- Korábbi munkahelyek ajánlólevelei, ha van
- Végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) eredeti nyelven és német nyelvre fordítva

E-Mail-en eva.balamber-kmetti@trummer.eu
Mobil: +36 70 420-3736 vagy +43 664 80571 139 (H-P 8:30-14:00-ig)

Kérdések esetén szívesen állunk rendelkezésére!

A cég megnevezése:
Ländlejobs AG
Eschnerstrasse 58.
9487 Gampin-Bendern
Liechtensein
www.laendlejobs.li

Kapcsolat a hirdetővel
  • Balambér-Kmetti Éva

  • 0670420-mutasd

Elhelyezkedés
Tatabánya

4470 Enns, Gürtlerstraße 19.