Operátor állás

Tatabánya
5 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Az Operátor az egyik legfontosabb gyártási pozíció. Amennyiben ügyeskezű vagy és szorgalmas, te is stabil tagja lehetsz dinamikus csapatunknak.
Alapvető feladatai a következőek:

Alkatrészek és késztermékek minőségellenőrzése

Termékek tesztelése

A termék minőségének vizuális ellenőrzése

Biztonsági előírások betartása, szabályoknak megfelelően

Munkaterület tisztántartása és alapvető karbantartása
Alapvető követelmények:

Alapfokú végzettség

Precíz és elhivatott munkavégzés

Felelősségteljes és alapos egyéniség
Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Vonzó foglalkoztatási feltételek, nemzetközi cégkultúra megismerése
Érdeklődők jelentkezhetnek önéletrajzzal a melinda.magyar@sgpgroup.eu e-mail címen

Kapcsolat a hirdetővel
  • Melinda Magyar

  • +407232-mutasd

Elhelyezkedés
Tatabánya