Ezt a hirdetést archiválták.

Targoncavezető állás munka Tiszaújváros

Tiszaújváros
3 éve, 7 hónapja

    Gyere és dolgozz egy olyan helyen, ahol megbecsülnek! Most akár 100.000 Ft belépési bónusszal! Várunk téged is Anyagkiszolgáló pozíciónkba Tiszaújvárosba! Az egyik legfontosabb feladat a Tiéd lesz a gyár területén, hisz a folyamatos termeléshez eleng...
    • Szállítmányozás, Logisztika - Tiszaújváros
    1 éve, 8 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Azonnali kezdéssel keresünk logisztikai partnerünkhöz TARGONCAVEZETŐ munkatársakat
Határozatlan idejű munkaszerződés, két műszakos munkarend!

Juttatások:
• Alapbér
• Cafeteria
• Próbaidő után bónusz
• Céges flottához való csatlakozás lehetősége

Feladatok:
• Gyártósoron keletkezett egységrakatok raktárba történő szállítása
• Késztermék raktárban tömbös rendszerű tárolás
• Gyártósorok anyagellátása
• Gyártási segédanyagok gépjárműről történő leszedése targoncával
• Kamionok késztermékkel történő rakodása

Elvárások:
• Érvényes hatósági jogosítvány gyalogkíséretű és vezetőüléses targoncára
• Targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
• Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Hosszútávú együttműködés lehetősége
• Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Támogató csapat

Munkavégzés helye:
• Tiszaújváros