Munkatársat keres a Texval Kft ruhaválógató és anyagmozgató pozícióba

Algyő Szeged Jura Ipari Park 87.
3 napja, 17 órája


Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-7436827
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
  • Pozíció típusa: Főállás
Leírás
Főbb feladatok, munkák:
Algyői Jura Ipari Parkban hosszú távú, fix munkalehetőséget kínálunk nők és férfiak részére is. Nincs lehetőség részmunkaidőre, másodállásban sem lehetséges nálunk a munkavállalás. Hosszú távra keresünk munkavállalókat. A bérezés korrekt, nincs csúszás, bejelentett munka!

Rendezett körülmények között kell ruhákat válogatni, kategória és minőség szerint is. Az asztalokat kell feltölteni, és a már kiválogatott ruhákat a megadott helyre szállítani.


Reggel 7-től délután 16:30-ig dolgozunk hétfőtől péntekig, kéthetente szombaton is reggel 7-től 13:00-ig.
Az első 15 nap alkalmi foglalkoztatás. Ez azért szükséges, mert ez alatt az idő alatt el tudja mindkét fél (munkavállaló és munkáltató is) dönteni, hogy megfelelő számára ez a munka, vagy sem.
A napi nettó munkabér 12.264.-ft, egy hétre 61.320 ft amit kézhez kapsz. Heti kifizetés van az első 15 napban.
A 15 nap után határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk fel mindenkinek 3 hónap próbaidővel.
Ezután már bankszámlára történik az utalás minden hónap 9-ig. A nettó munkabér 220 000 körül.
Állómunka, ezért kényelmes ruházat elvárás.
A nap folyamán három szünetünk van, 9-től egy 15 perces 12:30-tól egy 25 perces és 15:00-tól egy 10 perces.
A munkába járás részben térített.
Évente két leállásunk van. Nyáron három hét, télen két hét. Természetesen fizetett szabadsággal.

Érdeklődni a 62/267-187-es telefonszámon vagy a hr.texval@gmail.com e-mail címen.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Texval Kft.

  • 0662267-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.


Elhelyezkedés
Algyő

Szeged
Jura Ipari Park 87.


Hasonló hirdetések

  • Régen frissült
    RAKTÁRI KISEGÍTÉS, ANYAGMOZGATÁS
    Algyő
    Ruhászsákok pakolására, ruhák válogatására keresünk partnerünkhöz talpraesett, jó állóképességű munkaerőt. FELADATOK: 20-25 kg-os zsákok pakolása; kamionról történő lerakodás; beltéri anyagmozgatás. ELVÁRÁSOK: Jó állóképesség; megbízhatóság; minél tö...
    • Fizikai munka - Algyő
    1 éve, 11 hónapja
  • Régen frissült
    Algyő
    A Metkon DS Kft CSAPATA bővítéséhez alvállalkozói munkakörbe és saját állományba is felvételt hirdet az alábbi pozíciók betöltésére: -6 fő MINŐSÍTETT HEGESZTŐ (fogyóelektródás ívhegesztő minősítéssel) és -6 fő ÖSSZEÁLLÍTÓ LAKATOS - Hosszú távú munkal...
    • Fizikai munka - Algyő
    2 éve, 7 hónapja
 
Kapcsolat a hirdetővel
  • Texval Kft.

  • 0662267-mutasd
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.
Üzenet küldése a hirdetőnek
Érdeklődésed elküldésével elfogadod tájékoztatónkat és kifejezetten hozzájárulsz ahhoz, hogy a maxapro.hu üzemeltetője, a weboldal használata során megadott adataidat az Adatvédelmi tájékoztatóban meghatározott célokból kezelje.
Elhelyezkedés
Algyő

Szeged
Jura Ipari Park 87.