Sziasztok ???? 1 évig volt lakonk, de megismerkedett valakivel, össze költöztek, épp ezért él újra a hirdetésem???? leinformalhatoak vagyunk.. Lakhatás fejébe‼️‼️Aki ténleg komolyan gondolja, irjon privit.(egy röpke bemutatkozással) ‼️‼️ Olyan egyedül áll
Sziasztok! NEM HOBBYBOL TESZEM KI ÁLLANDÓAN ‼️csak sokan visszaéltek a lehetőseggel???????????????? olvasd el legyszives ha érdekel. ????És aki hosszabb távra kondolja, nemcsak mondja!! ‼️‼️ Mindenki azt hiszi, ez olyan könnyű, merthogy biztos sokan jelen