Ingatlan referens állás

Békéscsaba Ingatlan referens állás
5 éve, 8 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ingatlanos munka
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Leírás
KŐVÁGÓ-INGATLAN IRODA MUNKATÁRSAKAT KERES

INGATLANÉRTÉKESÍTŐI

pozícióba

MIÉRT MI? MIÉRT MOST?

Kiemelkedő kereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, gyors fejlődési lehetőség vár nálunk

Mert dinamikusan fejlődünk, így lehetőséged van az átlagnál gyorsabban karriert építeni

Mert egy új fiatalos, modern szemléletet hoztunk be az ingatlanpiacra

Mert az utóbbi 2 évben elképesztő ütemben nőtt a kereslet az ingatlanok iránt

Mert nálunk lehetőséged van önállóan beosztanod az idődet

Csatlakozz csapatunkhoz, mert itt egy fiatal csapat vár, családias légkörben

NÁLUNK LEHETŐSÉGED LESZ:

Ügyfeleinknek megtalálni a számukra legmegfelelőbb otthont vagy akár befektetést

Ingatlanportfóliót kiépíteni és azt folyamatosan bővíteni

Különleges, exkluzív ingatlanokat bemutatni és értékes, hosszútávú kapcsolatokat építeni ügyfeleiddel

Saját ügyfélkört kialakítani és proaktívan menedzselni

Professzionális ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani

Napra kész piaci tudást szerezni az ingatlanpiacról

FELADATOK:

Ingatlanok (családi ház, lakás, iroda, üzlet, telek, stb) értékesítése, bérbeadása

Kapcsolattartás az új és meglévő lakossági- és céges ügyfelekkel

Ügyfélszerzés

Ingatlan portfolio kezelés

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AMENNYIBEN:

Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Értékesítésben szereztél már szakmai tapasztalatot

Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel

A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek

Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos

Megnyerő, üzleties a megjelenésed

Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni

Állás, munka területe(i):

Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezni:

Személyesen irodánkban (5600 Békéscsaba, Gyóni Géza utca 5.)

Telefonon: +3630/233-9972

Fényképes önéletrajzzal: info@kovago-ingatlan.hu

Kapcsolat a hirdetővel
  • Kővágó Bertold

  • +3630-2-mutasd

Elhelyezkedés
Békéscsaba