Raktáros állás - Budakeszi

Budakeszi Budapest
4 éve, 8 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Budakeszi telephelyű, élelmiszeripari cég keres raktárost targoncavezetői engedéllyel és B kategóriás jogosítvánnyal.

Feladatok:
- anyagmozgatás kézzel és targoncával
- megrendelések előkészítése
- kimenő áru kiadása
- beérkező termékek elrendezése
- havonta leltári munka

Elvárások:
- alapfokú iskolai végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- targoncavezetői engedély
- jó fizikai és állóképesség

Amit kínálunk:
- teljes munkaidő (h-p: 8-16)
- megbízható, hosszú távú munka
- versenyképes fizetés

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a raktar@healthexpert.co.hu e-mail címen.

Elhelyezkedés
Budakeszi

Budapest