Angliai sofőr állás

Budapest IX. kerület
7 éve, 10 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Leírás
HGV DRIVER – Angliai Sofőr állás
Angliai partnerünk részére keresünk újra, azonnali munkakezdéssel sofőröket!
Feladatok: Angliai belföldi fuvarozás.
Az ideális jelentkező:

- betöltötte 25. életévét,

- minimum 2 éves angliai vezetési tapasztalat

- legalább 2 éves C+E kategóriának megfelelő angol jogosítvány

- CPC Card kiváltása (ez munka közben is lehetséges)

- Digitális tachográf

- NI Number

- kiváló kommunikációs készség angol nyelven
Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés, bruttó £12/óra nappal valamint

bruttó £13/óra éjszaka + bónuszok;

- A munkáltató által biztosított szállás a munkahely közelében

- hosszú távú és folyamatos munka
Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor küldd el angol nyelvű önéletrajzodat az info@jobgenerator.info e-mail címre vagy keress minket a 0670/ 6781887 számon!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Jobgenerator

  • +3670-mutasd