Menedzser asszisztensi pozíció azonnali kezdéssel

Budapest VI. kerület
7 éve, 5 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
Hat éve sikeresen működő nemzetközi cégünk hazai kirendeltsége újonnan nyíló, Deák Ferenc téri üzlethelyiségébe keres menedzser asszisztensi pozícióba új kollégát azonnali kezdéssel.

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség

- alapfokú angol nyelvtudás

- ambiciózus személyiség

- nagyon jó kommunikációs készség

- üzleties, ápolt megjelenés

Feladatok:

- ügyfelekkel való tárgyalások levezetése

- szerződések kezelése

- szaktanácsadással kapcsolatos feladatok ellátása

- állapotfelmérés eredményeinek kiértékelése

- termékeink direkt értékesítése a beérkező ügyfelek számára

Amit kínálunk:

- folyamatos képzések a munkavégzés során, így értékesítési tapasztalattal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk

- főállású munkaidő H-P 9:00-17:00

- bejelentett munkaviszony

- kiemelkedően magas jutalékos rendszer szerződések után

- kellemes és modern irodai környezet a Deák Ferenc téren

- fiatalos csapat

Amennyiben megfelelsz elvárásainknak és szeretnél a csapatunk tagja lenni egy stabilan működő cégnél hosszabb távon, jelentkezz hozzánk a pozíció megjelölésével az allas.hmc02@gmail.com e-mail címen.

Kapcsolat a hirdetővel
  • HM Centrum

  • 0670426-mutasd