Ezt a hirdetést archiválták.

Kézi csomagolói álláslehetőség

Budapest XVIII. kerület
4 éve, 4 hónapja

Hasonló hirdetések

  • Édesipari termékgyártó
    Kézi Csomagolói álláslehetőség! Budapesten 18.-kerületi üzemünkbe , kézi csomagolók, és gépkezelők jelentkezését várjuk! Feladatok: Kész termékek csomagolása, dobozolása (ostyák, tölcsérek) meghatározott folyamat- szerint. 8-órás műszak. Heti váltásb...
    • Fizikai munka - Budapest XVIII. kerület
    1 hete, 1 napja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Kézi Csomagolói álláslehetőség!

18.-kerületi édesipari termékeket gyártó üzemünkbe , kézi csomagolók, és gépkezelők jelentkezését várjuk!

Feladatok: Kész termékek csomagolása,dobozolása (ostyák, tölcsérek)meghatározott folyamat szerint.
8-órás műszak. Heti váltásba délelőtt-délután.
Túlórázni lehet, de nem kötelező.

Elvárások: Olyanok jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak csapatban. Könnyű fizikai állómunka, meghatározott szünetekkel, de fontos a jó fizikai állapot.

Amit nyújtunk:
Határozatlan idejű 8-órás bejelentett munkaviszony.
Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet.
[------]Ft/-óra-nettó.
Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés.

Érdeklődni: [------]
Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: [------],00Ft - [------],00Ft /hónap