Társaságunk TÁRSASHÁZI ÜGYINTÉZŐ pozícióban keres munkavállalót

Budapest XVIII. kerület Budapest Budapest
9 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Ingatlanos munka
Leírás
Feladatok

szolgáltatókkal történő közmű egyeztetések,
a közös tulajdont képező föld, építmény, berendezések, felszerelések fenntartásával, üzemeltetésével, karbantartásával és felújításával kapcsolatos teendők ellátása,
halaszthatatlan hibaelhárítások intézése (gyorsszolgálati munka megrendelése) elhárítás ellenőrzése, ellenőriztetése, állagmegóvási munkákkal kapcsolatos ügyintézés,
a házak gépészeti berendezéseinek üzemképes állapotban tartása, ellenőrzése, felülvizsgálatok elvégeztetése, átalánydíjas szerződések megkötése, munkavégzés ellenőrzése,
tulajdonosok, bérlemények törzsadatainak nyilvántartása, általános ügyviteli adminisztráció (postázás, levelezés, dokumentálás), egyeztetések, panaszok, reklamációk ügyintézése, kárbejelentések, biztosítókkal kapcsolat tartás, közgyűléseken való részvétel, és közgyűlés tartása, előkészítése
Elvárások

középfokú végzettség (érettségi), szakirányú képzettség (társasházkezelő), társasházkezelésben szerzett gyakorlat (1-3 év), B-kategóriás jogosítvány, határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés, PC programok felhasználó szintű ismerete. (Excel, Word), csapatmunkára, együttműködésre való készség
Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezés módja: az önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail címre történő megküldésével a „társasházi ügyintéző” tárgy feltüntetésével.

Kapcsolat a hirdetővel
  • VarosgazdaXVIII. kerület Nonprofit Zrt.

Elhelyezkedés
Budapest XVIII. kerület

Budapest
Budapest