Társaságunk VÍZVEZETÉK-SZERELŐ pozícióba keres munkavállalót.

Budapest XVIII. kerület
3 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél.
Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló örömmel jön be munkát végezni.

Feladatok:
mosdók, mosogatók, csaptelepek, a hozzájuk tartozó szifonok szükség szerinti cseréje, vagy javításának megoldása
WC csészék, tartályok és azok tartozékainak javítása, cseréje
falakon kívüli csőrepedések megszüntetése, kisebb dugulások elhárítása
keverő csaptelepek, kerti csapok karbantartása, rendeltetésszerinti működésének biztosítása
meleg víz ellátó berendezések javítása, vízoldali bekötése stb.
egyéb, napi hibaelhárítási munkák elvégzése
Elvárás:
vízvezeték-szerelő végzettség
igényes munkavégzés
Előny:
B kategóriás jogosítvány
szakmában szerzett gyakorlat és tapasztalat

Jelentkezés módja: Önéletrajzzal, e-mailben vagy postán, a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségeken:
e-mail: allas@varosgazda18.hu
postacím: Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt., 1181 Budapest, Baross utca 7.

Kapcsolat a hirdetővel

  • 0630849-mutasd