RAKTÁROS ÁLLÁS

Budapest XXIII. kerület Nagykőrösi út 351.
4 éve, 7 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Feladatok:

Áruátvétel, a beérkező áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
Alkatrész kiadási, tárolási és bevételezési szabályok betartása;
Kézi ill. targoncával történő árumozgatás;
A gyártók által biztosított alkatrész beazonosító programok ismerete, szakszerű használata;
A raktár illetve a munkahelyi vezető által meghatározott helyiség rendben tartása;
Raktári adminisztráció ellátása;
Megrendelések, számlák összefűzése;
Beszállítókkal és az alkatrész értékesítővel való kapcsolattartás.

Elvárások:

Középfokú végzettség vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány;
Raktárban szerzett minimum 1 éves tapasztalat (alkatrészraktár);
Felhasználói szintű számítógép ismeret;
Közepes fizikai terhelhetőség;
Több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

Raktár kezeléssel kapcsolatos alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismeretek.
Szükséges kompetenciák
Pontos, precíz munkavégzés;
Megbízhatóság;
Lelkiismeretes munkavégzés.

Amit a Waberer's kínál:

Stabil munkahely;
Kellemes munkahelyi légkör.

Elhelyezkedés
Budapest XXIII. kerület

Nagykőrösi út 351.