Felsővezetői asszisztens állás

Budapest Budapest Budapest
5 éve, 7 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Irodai munka, Adminisztráció
Leírás
FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS
Magyar tulajdonú pénzügyi intézmény keres asszisztenst a cég vezérigazgatója mellé,
azonnali munkakezdéssel, főállásban.
FELADATOK
Klasszikus felsővezetői asszisztencia biztosítása a vezérigazgató számára
A vezérigazgató mindennapi munkájának teljes körű támogatása, naptár vezetés, figyelmeztetés a fontosabb napi teendőkre, találkozók szervezése
Az Igazgatósági, Felügyelő Bizottsági ülések előkészítésében való részvétel
Teljes irodai adminisztráció végzése, mint iktatás és teljeskörű dokumentum kezelés (elektronikus és hagyományos levelek, dokumentumok, szerződések napi kezelése, nyilvántartása, rendszerezése), postázás, bejövő / kimenő telefonhívások kezelése, jelenléti ívek vezetése, irodai felszerelések rendelése
Vendégek és ügyfelek fogadása
Kimenő és bejövő számlák iktatása, kezelése
Banki utalások előkészítése
Kapcsolattartás a könyvelő és ügyvédi irodával
Havi / negyedéves / éves / eseti adatszolgáltatás beküldése/benyújtása a Hatóságok részére
Táblázatok készítése
Rendezvényszervezés és rendezvényeken való részvétel
Ad hoc jellegű feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK
Vezetői asszisztensi és / vagy irodavezetői tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Magas precizitás, igényes, önálló munkavégzés
Rendszerszintű gondolkodásmód, a részletekre való odafigyelés
Több feladat párhuzamos végzése
Határidők betartása

AMIT KÍNÁLUNK
Változatos és felelősségteljes munkakör, önállóságot lehetővé tevő munkavégzés
Versenyképes jövedelem
Céges telefon
Szép, modern munkakörnyezet
Azonnali kezdés, betanulási idő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT
1-3 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS
Nincs
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest
Érdeklődni ezen a mobilszámon lehet: +36 20/460 5673
Fényképes önéletrajz küldése: titkarsagelso@gmail.com

Kapcsolat a hirdetővel
  • Titkárság

  • +362046-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

Budapest
Budapest