Festő, mázoló álláslehetőség!

Budapest
6 hónapja, 3 hete

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Cégünk gyors növekedése elengedhetetlenné teszi új szakemberek felvételét. ????????‍♀️????????‍♂️
A SILDA Group 8 Kft. saját csapatának bővítésére, azonnali kezdéssel keres szakmai gyakorlattal és szakképesítéssel rendelkező FESTŐ, MÁZOLÓ szakmunkásokat. Kizárólag szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk!
Feladatok:
- épületek külső és belső festése
- a felület előkészítése, glettelése, csiszolása
- festés - mázolás
Elvárások:
- középfokú szakképesítés
- hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
- önálló, igényes, precíz munkavégzés, terhelhetőség
- B kategóriás jogosítvány
- csapatmunkában való aktív részvétel
Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem kétheti kifizetéssel, tapasztalattól függően
- hosszútávú, alkalmazotti munkaviszony
- budapesti és vidéki munkavégzés
Jelentkezni a karrier@sildagroup.hu e-mail címen vagy az oldalnak írt üzenetben lehet.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Silda Group 8 Kft.

Elhelyezkedés
Budapest