Pénzügyi-számviteli ügyintézői, gyakornoki állás azonnali kezdéssel

Budapest
9 éve, 7 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Bank, Biztosítás

Munkakör leírása:

Pénzügyi közvetítés, pénzügyi értékesítés, ügyfél kapcsolattartás

Munkavégzés helye:

Budapest, Debrecen/és vagy távmunkában

Feltételek:

- maximum 25 éves életkor

- nappali rendszerű képzésben szerzett középszintű képzettség megléte.

    (pl: érettségi + pénzügyi számviteli OKJ)

    Pénzügyi-számviteli ügyintéző (Pénzügyi ügyintéző)

    Statisztikai és gazdasági ügyintéző (Gazdasági ügyintéző)

    Kereskedelmi ügyintéző (Kereskedelmi-gazdasági ügyintéző)

    Irodai asszisztens (Adminisztrációs ügyintéző, Dokumentációs ügyintéző)

Előnyt jelent:

- tanulmányi szerződés a szakterületen (kamaránál ellenjegyzett szerződéssel)

- nyelvismeret

- jó tanulmányi eredmények

- precíz, hatékony munkavégzés

Kizáró feltételek:

OKJ 55, 54 képesítés, hiába pénzügyi 53 és alatta rendben van

- korábbi munkaviszony a képesítésednek megfelelő területen

- felsőfokú képezettség

Technikai elvárások

- saját számítógép és Internet

Amit kínálunk

- bejelentett munkaviszony

- 80-100.000 Ft alap bér

- és  teljesítmény arányos jutalék

- tréner, mentor, oktató

Alap bérezéseden felül

- céges telefon

- szükség esetén kiegészítő OKJ-s képzések

- a gyakornoki program végeztével  további munkalehetőség a kitanult területeden

- előrelépési lehetőség

- bérfejlesztési lehetőség

- sikeres, termelékeny munkavégzés esetén középvezetői, vezetői pozíció betöltésének lehetősége

Amire számíthatsz

A személyi képességeidhez igazított állandó tréning mellett, teljes értékű munkatársává válhatsz a szolgáltatói csapatnak. Gyakornokként kipróbálhatod magad több területen. Mentorod segít kitanulni akár több szolgáltatói területet (online-offline értékesítés, marketing, folyamatszervezés, piackutatás, konkurens elemzés, termékfejlesztés, adatbázis kezelő és CRM rendszerek használata, jogi ismeretek…stb.), veled összhangban fejlesztik képességeidet. Önálló munkavégzésre, döntésre, feladatmegoldásra, általános vállalati teendők ellátására képeznek ki, melyben állandó háttértámogatásra, segítségre számíthatsz.

Fényképes Önéletrajz röviden és tömören a drkovariakos@gmail.com címre, bizonyítványod és középfokú képesítésed igazolásának másolata.

Korábbi tanulószerződés esetén a tanulószerződés másolata

Kapcsolat a hirdetővel
  • Dr Kővári Ákos

Elhelyezkedés
Budapest