Részmunkaidős takarító állás Budapesten, 1. kerületben

Budapest 1. kerület
3 napja, 9 órája
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához részmunkaidős takarító munkatársakat keres Budapest I. kerületi irodaházba.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

- min. 8 általános

- Pontos, precíz munkavégzés

- Önmagára és környezetére legyen igényes

- Takarításban szerzett 3 éves releváns tapasztalat

- Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
OKJ Takarító végzettség

Feladatok:

- Szőnyegpadlók porszívózása

- A bútorok, berendezések tisztán tartása, portalanítása.

- A szociális helyiségek, teakonyhák takarítása, fertőtlenítése

Amit nyújtani tudunk:

- Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony (részmunkaidőben)

- Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz

- Munkába járás támogatása

- Munkaidő hétfőtől-péntekig, délután 17.00-21.00-ig

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a veszeli.nikolett@jusec.hu e-mail címen vagy a +36 70 669 5040-es telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Keményné Veszeli Nikolett

  • +367066-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

1. kerület