Szakács állás Németországba

Budapest
2 hónapja, 2 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Éttermi munka, Vendéglátás
Hamarosan nyíló étteremünkbe keressük motivált, fejlődni vágyó, kihívásokat kereső munkatársainkat 2024 januártól szakács és felszolgáló pozícióba.

A szakács állás betöltésének feltétele a próbamunka vállalása, 10 éve folyamatosan üzemelő németországi étteremünkben.

Munkavégzés helye: Németország - Erfurt

Magyar konyha ismerete előny!

Nem közvetítők vagyunk, közvetlen munkaadóként keressük leendő kollégáinkat!

Munkakör betöltésének feltételei
2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Felszolgáló állásnál német nyelv ismerete
Vendégközpontú gondolkodás, önálló, precíz, lelkiismeretes
munkavégzés
Ápolt megjelenésű
Lelkes, pörgős személyiség, megbízhatóság, terhelhetőség
Alkohol- és drogprobléma kizáró ok

Amit biztosítunk
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Versenyképes, bejelentett jövedelem ( Német munkajogviszony)
Szállásban tudunk segíteni
Napi teljes étkezés ingyenes biztosítása munka- és szabadnapokon
Munkaidő 50-55 óra / hét

Egyéb információ

restauranthungarica@gmail.com címen valamint a +49 162 7480669 telefonszámon.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a fenti email címen lehet!

Elhelyezkedés
Budapest