Vagyonőr állás Budapesten, 11. kerületben

Budapest XI. kerület Magyar Tudósok Körútja
2 napja, 12 órája
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáit Budapesten, XI kerületben lévő irodaházba 24/48-as munkavégzésre.

Számunkra fontos elvárások:
- Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
- Jó megfigyelőképesség
- Kiváló kommunikáció
- Ápolt, kulturált megjelenés
- Orvosi alkalmasság
-Számítógép felhasználói szintű ismerete

- Angol alapfokú/kommunikációs nyelvtudás elvárt!

Jellemző feladatkörök:
- Járőrözési feladatok ellátása
- Beléptető rendszer kezelés
- Érkező személyek tájékoztatása, útbaigazítása
- Recepciós feladatok ellátása
- Tűzjelző rendszer felügyelete, kezelése

Amit nyújtunk:
- A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz; utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Budapest közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
- Bruttó órabér: 2255 Ft/óra
- Formaruha

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Barkóczi-Nagy Rita

  • +367051-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

XI. kerület
Magyar Tudósok Körútja