Vagyonőr állás Budapesten, V. kerület, Szabadság tér

Budapest V. kerület Szabadság Tér
2 hónapja, 1 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját Budapest Szabadság Téren zajló építkezésnél.

Számunkra fontos elvárások:
- Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
- Jó megfigyelőképesség
- Kiváló kommunikáció
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Ápolt, kulturált megjelenés

Főbb feladatok lennének:
- személy-és teherportánál történő beléptetés, kiléptetés
- járőrözés

Amit nyújtani tudunk:
- Azonnali munkakezdés
- 12 órás beosztás
- Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
- Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
- A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.) Budapest közigazgatási határán túl lakóhellyel rendelkező személy esetében 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése
- Téli és nyári formaruha

Munkabér: bruttó 1808 Ft/óra

Terület megközelíthetősége: 3-as metróval, továbbá a 9-es, 15-ös számú buszjáratokkal, fizetős parkolási övezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a hr@jusec.hu e-mail címen vagy a +3670 510 5325-os telefonszámon.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Barkóczi-Nagy Rita

  • +36 70-mutasd

Elhelyezkedés
Budapest

V. kerület
Szabadság Tér