Értékesítő állás Dabason

Dabas Értékesítő álláslehetőség Dabason
1 éve, 4 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
A Steel-Transz Kft. acél áruk gyártásával, kis-és nagykereskedelmével foglalkozó cég, amely 25 éves szakmai múlttal rendelkezik. A folyamatos fejlődésnek és a megnövekedett megbízásainknak köszönhetően, meglévő csapatunk bővítésén dolgozunk.
ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keresünk!
Feladatok:
- Árlisták formázása, kiküldése
- Árajánlatok kezelése SAP rendszerben vagy e-mailen
- Folyamatos telefonos kapcsolattartás
- Megrendelési folyamatok intézése
- Megrendelések fuvarba szervezése, egyeztetés a fuvarszervezőkkel
- Reklamáció kezelés
- Partnerekkel való teljeskörű együttműködés, megfelelő kapcsolat kialakítása
- Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Előny:
- Angol vagy német nyelvismeret
- Dabasi vagy környékbeli lakhely

Amit tudunk ígérni:
- Versenyképes fizetés,
- Teljesítményarányos bónusz,
- Fejlődő, dinamikus csapat,
- Stabil, megbízható cég, hosszútávú munkalehetőség,
- Ingyenes sportolási lehetőség,
- Ingyenes kávé, gyümölcs.

Munkavégzés helye: 2371 Dabas
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat az allas@steeltransz.hu e-mail címre vagy érdeklődj telefonon +36 20 348 3695 számon!

Kapcsolat a hirdetővel

  • +362034-mutasd

Elhelyezkedés
Dabas

Értékesítő álláslehetőség Dabason