Állás kommunikációs asszisztens

Dorog
6 éve, 3 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Irodai munka, Adminisztráció
  • Pozíció típusa: Mellékállás
Leírás
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS KOMMUNIKÁCIÓS ASSZISZTENS
POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE
A Dorog és Térsége Turizmus Egyesület munkatársat keres kommunikációs asszisztens pozíció betöltésére az alábbiak szerint:
FELADATOK:
Aktív közreműködés a weboldal és facebook oldal kezelésében
Adminisztratív feladatok ellátása:
szerződések készítése,
prezentációk elkészítése
Ügyfelekkel, partnerekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása

Koordináció:
Kapcsolattartás egyesületi tagokkal, partnerekkel,
Megbeszéléseken való részvétel és dokumentálás
Riportolás:.
Naprakész információk szolgáltatása a menedzsment részére
ELVÁRÁSOK:
Legalább középfokú végzettség
MS Office ismeretek
Pontos és precíz munkavégzés
Nyitott és lendületes személyiség
jó kommunikációs készség
jó íráskészség
ELŐNYT JELENT:

közösségi médiakezelésben való jártasság
hasonló területen szerzett tapasztalat
Turizmusban szerzett tapasztalatok
rendezvényszervezésben szerzett jártasság
B kategóriás jogosítvány

Bérezés megegyezés szerint.
A munkavégzés helye: Dorog.
Munkaidő: 4 óra

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: dorog.tdm@gmail.com
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. február 10.

Kapcsolat a hirdetővel

  • 0630694-mutasd

Elhelyezkedés
Dorog

Elhelyezkedés
Dorog