Raktáros, komissiózó állás

Ecser
10 hónapja, 1 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Ecseri újonnan épült raktárunkba komissiózó munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

A beérkezett rendelések alapján az áru komissiózása, összekészítése
Készletek ellenőrzése
Raktári rend fenntartása
Leltárakban való részvétel
Áru előkészítése szállításra
Együttműködés a kiszállításban dolgozó kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

megfelelő fizikai állapot
kézi anyagmozgatás

Amit kínálunk:

Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
Dinamikus, jó hangulatú, sikeres csapat
Azonnali, munkakezdési lehetőség
Raktáros, egyéb raktári szakmunka
06706328040

Kapcsolat a hirdetővel
  • Kreatív Logisztika

  • 0670632-mutasd

Elhelyezkedés
Ecser