Szerelő állás kiemelt kereseti lehetőséggel

Érd
2 éve, 7 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Ha szeretnél jól keresni, egy új szakmát elsajátítani, jó műszaki érzékkel rendelkezel, hosszú távra keresel munkát, jelentkezz hozzánk és legyél te a bővülő fiatalos csapatunk új munkatársa!

Több mint 20 éve sikeresen működő cégünk, akár azonnali kezdéssel szerelőt keres garázskapu, kertkapu, központi porszívó, telepítésre és szervizelésére, magas bérezéssel.

Több mint 20 éve sikeresen működő cégünk szerelőt keres garázskapu, kertkapu, központi porszívó, telepítésre és szervizelésére magas bérezéssel.

Feladatok
- Garázskapu és kertkapu telepítés, szervizelés, karbantartás
- Központi porszívó telepítés és szervizelés

Amiért jó nálunk dolgozni
- Új szakmát adunk a kezedbe
- Megtanítunk mindenre
- Átlagon felüli jövedelmet nyújtunk
- Hosszútávú biztonságot kínálunk
- Családias környezetet biztosítunk

Elvárások
- 1-2 év műszaki tapasztalat
- Problémamegoldó szemlélet
- Pontos munkavégzés
- Kéziszerszámok használatában szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Előnyök
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Műszaki beállítottság
- Villanyszerelési ismeretek
- Hegesztési gyakorlat
- Kimagasló szerszámismeret

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Kezdés: Azonnal

JELENTKEZÉS bérigénnyel és fényképes önéletrajzzal kizárólag az allas@e-mail címen 2021. 10. 08.-ig.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Splendid Design

  • 7060613-mutasd

Elhelyezkedés
Érd