Eladói állás Fonyódon

Fonyód Köztársaság u. 2
4 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Kiskereskedelmi munka
Leírás
Az állás adatai:
Betölthető: 2019.03.01
Munkakör: eladó
Munkaidő: napi 8 óra a törvényben meghatározottak szerint
Fizetés megegyezés szerint.
Tapasztalat: nem szükséges
Előny: kereskedelmi végzettség, számítástechnikai ismeretek, nyelvtudás
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Jelentkezés: önéletrajz e-mailben
A munkáltató: J&D Hungária Kft.
A munkavégzés helye: 8640 Fonyód, Köztársaság u. 2
Tevékenység: kiskereskedelem (játék, medence-tisztítószerek, tartozékok)
Elérhetőség:
E-mail: schmidtjanos@jdhun.hu
Telefon: 06 70 312-6872

Kapcsolat a hirdetővel
  • Schmidt János

  • 0670312-mutasd

Elhelyezkedés
Fonyód

Köztársaság u. 2

Elhelyezkedés
Fonyód